Електронна пошта
Деталі
  • thumb
  • thumb

Плоскоріз Фокіна "Універсальний №3"

Рейтинг: Ще не оцінено
Сталь інструментальна 65Г.
Категорія: Інструменти
Артикул товару:
Ціна: 105,00 грн
• В наявності

With shipment Інтайм for 22,00 грн
Опис

В комплект входять: плоскоріз великий (для основного обробітку грунту і інших робіт), плоскоріз малий (для "ніжної "роботи і дуже швидкої прополки), 4 болти і гайки для кріплення, книжечка-інструкція Фокіна "К земле с наукой".

Плоскоріз замінює граблі, мотигу, косу, вили. Ним можна обробити грунт по 5-6 соток в день.Прополка не нахиляючись: 5 хвилин-грядка!  В цілому, плоскорізом виконують два десятки робіт з мінімальним фізичним навантаженням і економією часу.

Також пропонуємо " Спеціальний держак для плоскоріза фокіна" 20 грн.

 

Плоскоріз Фокіна - самий універсальний з усіх садово-городніх інструментів. Даним інструментом легко і зручно проводити безліч (до 20) різних операцій. Він одночасно здатний виконувати функції сапи, лопати, коси і граблів.

Плоскоріз Фокіна призначений для обробки грунту, функціонально - це грунтовий інструмент, з яким мало що з інших подібних знарядь може зрівнятися.

Плоскорезаніе було відомо ще в давнину, однак, і зараз, це не тільки спосіб розпушування землі, а й прогресивний метод обробки грунту. Традиційна техніка скопування і розпушування грунту сапкою виявилася незручною і трудомісткою. Робота з даними плоскорізом значно економить фізичні зусилля і час на обробку землі.

Плоскоріз забезпечений плоским і легким черешком. Інструмент до нього може кріпитися в різних положеннях.

Тим, хто використовує плоскоріз Фокіна, інструкція із застосування все одно не здатна описати всі властивості і способи застосування інструменту. Для детального опису всіх садово-городніх операцій потрібні сотні сторінок.

Нижче дається загальна схема-інструкція застосування пласкоріза Фокіна, а точніше способів його використання:

1. Лезо інструменту встановлено вліво, паралельно землі - підрізання молодих бур'янів, прополка міжрядь, розпушування, подкашивание трави під плодовими кущами.
2. Лезо інструменту встановлено вліво, його кінець трохи піднятий - підрубування порослі та дорослих бур'янів, кришіння земляних грудок.
3. Лезо інструменту встановлено вправо, паралельно землі - формування буртів і валиків, вирівнювання та планування грядок, засипка насіння, згрібання сміття.
4. Лезо інструменту під різними кутами встромляється в грунт - безотвальная вскопка-розпушування і аерація грунту. Товста мульча для пласкоріза не перешкода.

 
 Для правильної роботи з плоскорізом Фокіна гострий його кінець потрібно направити вліво, гострий кінець ввести в землю під кутом в 60 градусів. Потім гострий кінець інструменту починають тягнути до себе.
 
 

Можна уявити плоскоріз Фокіна продовженням руки, з гострими пазурами замість пальців. У досвідченого городника інструмент постійно крутиться-крутиться в руках, виконуючи відразу численні роботи на ділянці.

Плоскоріз Фокіна, як ріжучий інструмент, потребує регулярної заточенню, адже продуктивність затупленого інструменту знижується вдвічі.

Отже, вам коротко була дана інструкція із застосування пласкоріза Фокіна, ви ознайомилися з його функціональними можливостями. Але без практики неможливо повністю оцінити достоїнства інструменту. Спробуйте його в роботі днів п'ять. Трохи звикнувши до інструмента, налаштуйте його під себе (під зростання і статура), знайдіть оптимальне положення інструменту на черешку. Запам'ятовуйте руху пласкоріза, що сприяють більш швидкої і зручної роботи. Незначна зміна його положення може набагато полегшити роботу

Переглянути нещодавно товари

Контакти
Наші телефони :
+380934328165
+380677501140
032 243 02 00

nashyarmarokua@gmail.com

vkmaterial32x32   facebook   youtube   twitter   skype   zune   user

Наша Адреса :

місто Львів

вул.Шопена 8

(вхід з внутрішнього двору)